Nacházíte se:

DeLuxe

Rezervovat pokojUbytování Poděbrady - podkrovní pokoj

Pokoje DELUXE - každý z nich má svůj příběh, svou duši a různorodý barevný interiér. Najděte si u nás právě svůj oblíbený pokoj. Všechny pokoje mají k dispozici manželskou postel, některé z nich lze využít jako třílůžkové nebo čtyřlůžkové pokoje pro rodinu.

Vybavení pokoje

Nově zrekonstruované pokoje s TV se satelitním příjmem, wifi připojením, minibarem, vysoušečem vlasů, retro telefonem, koupelnou se sprchovým koutem, oddělenou toaletou a samozřejmě oddělenými lůžky.

Čísla pokojů

Pokoj 107 (s vanou) se nachází v prvním patře a směřuje do zahrad sousedních rodinných domů. Jedná se o velmi oblíbený pokoj našich hostů a lze jej využít jako čtyřlůžkový.

Pokoj 109 (se sprchovým koutem) se nachází v prvním patře, směřuje do zahrad sousedních rodinných domů a má krásný výhled na zámek či katolický kostel. Pokoj disponuje manželskou postelí.

Pokoj 207 (s vanou) se nachází ve druhém patře a směřuje do zahrad sousedních rodinných domů.

Pokoj 209 (se sprchovým koutem) se nachází ve druhém patře, směřuje do zahrad sousedních rodinných domů a má krásný výhled na zámek či katolický kostel. Pokoj disponuje manželskou postelí.

Dětskou postýlku poskytujeme na všechny pokoje s příplatkem 100,-Kč/ noc.

  • Ubytování Poděbrady - podkrovní pokoj
  • Ubytování Poděbrady - podkrovní pokoj
  • Ubytování Poděbrady - podkrovní pokoj
  • Ubytování Poděbrady - podkrovní pokoj
hotel Central Park Poděbrady