Reference

Děkujeme všem našim hostům za jejich upřímný přístup, toleranci, slova chvály i kritiky!

O nás slovy našich klientů… více se dozvíte v naší knize na recepci.

 • A +J "lázeňačky z Karlových Varů"
  leden 2022
  Děkujeme za úžasný víkend plný gastronomických zážitků wellness byl super. Celému hotelu DÍKY za profesionální přístup.
 • manželé Vondrovi a Knollovi
  říjen 2021
  Byli jsme moc spokojeni! Super příjemní lidé, bezva jídlo a masáž, paní na recepci velmi laskavá a ochotná. P.S.Rádi se vrátíme!.
 • Lucka a Gábi
  září 2021
  Dokonalý hotel s personálem na jedničku, slunce a jako třešnička na dortu sprchový gel L’occitane. Děkujeme, bylo to „divine“
 • manželé Tyrolovi
  srpen 2021
  Mnohokrát děkujeme za krásný pobyt. Personál je velmi milý a vstřícný. Jídlo výborné. Hodnotíme jak nejlépe to jde. Budeme doporučovat!
 • paní Prušková a paní Voslářová
  července 2021
  Naprosto báječné! Děkujeme dámám na recepci a panu Lukášovi za nadstandartní péči! Rádi se vrátíme!
 • Mili a Tom Mrkvicovi
  červenec 2021
  Jako každý rok-báječný víkend s báječnými lidmi.
 • Jana a Robert z Jihlavy
  červenec 2021
  Děkujeme za krásné dva dny v příjemném prostředí s rodinnou atmosférou. Odpočinuli jsme si, zrelaxovali, ale i přibrali díky vynikající kuchyni kuchaře Davida, ale nevadí, protože to za to stálo. Přejeme panu majiteli dále štastnou ruku na vynikající personál a prosperitu. Mějte se krásně.
 • "holky z Košťan"
  červenec 2021
  Velmi děkujeme za nádherný pobyt, okořeněný výtečnou kuchyní se skvělou obsluhou, vždy milým personálem, úžasného maséra i paní kosmetičku. Hotýlek je útulný s příjemnou domácí atmosférou. Cítily jsme se tu jako princezny.
 • Blanka Horáková
  leden 2019
  Silvestrovský pobyt v hotelu GOLFI - Vážená paní ředitelko, konečně se dostávám k tomu, poděkovat Vám i celému týmu za maximální vstřícnost při zajištění pobytu našich hostů z Německa v hotelu Golfi. Mohu jménem všech hostů říci, že veškerý personál hotelu se vždy snažil splnit všechna přání našich klientů. Všichni jste byli milí, ochotní, vesměs profesionální a plni zájmu o potřeby našich klientů. Hosté se v hotelu cítili opravdu dobře. Prosím, abyste ještě jednou všem spolupracovníkům mým jménem i jménem našeho partnera poděkovala.
  Moc díky za super golf pod režií majitele hotelu, Petra Fialy, a za výbornou atmosféru v hotelu Golfi. Moc jsme si to užili a rádi se budeme vracet.
 • David Matásek (herec) s celou rodinou
  srpen 2019
  Dali jste nám péči a klid, pocit výjimečnosti a skvělou kuchyni. Jak se máme sakryš vrátit do reality? Mockrát děkujeme.
  Poznámka hotelu: A ještě nám namalovali ***** hvězdiček, no máme co dělat, Matáskovi. :-)
 • Petr Vichnar (sportovní komentátor)
  říjen 2018
  Dobrý den, paní ředitelko, od naší návštěvy ve vašem krásném hotelu uteklo docela dost času a já jsem ještě nestihl poděkovat za krásné přijetí a špičkové služby, které jste nám nabídli. Během svého života jsem projel skoro celý svět a věřte, že jsem se málokde setkal s takovou pohodou a harmonií jako u vás. Moc zdravím i pana majitele.
 • Franz Straka (fotbalový internacionál) s manželkou
  září 2018
  Moc díky za super golf pod režií majitele hotelu, Petra Fialy, a za výbornou atmosféru v hotelu Golfi. Moc jsme si to užili a rádi se budeme vracet.
hotel Central Park Poděbrady