Recommendations

Thank you - all our guests for your honest attitude, tolerance, word of praise and criticism!

About us in the words of our clients…

 • Franz Straka (fotbalový internacionál) s manželkou
  září 2016
  Moc díky za super golf pod režií majitele hotelu, Petra Fialy, a za výbornou atmosféru v hotelu Golfi. Moc jsme si to užili a rádi se budeme vracet.
 • David Matásek (herec) s celou rodinou
  srpen 2016
  Dali jste nám péči a klid, pocit výjimečnosti a skvělou kuchyni. Jak se máme sakryš vrátit do reality? Mockrát děkujeme.
  Poznámka hotelu: A ještě nám namalovali ***** hvězdiček, no máme co dělat, Matáskovi. :-)
 • Marek a Eva
  duben 2016
  Hotel našeho srdce! Vynikající kuchyně, obsluha, krásné ubytování - vše na jedničku, kosmetika i masáže! Přijedeme zase, cítíme se tady jako doma.
 • Hanka Hankalová
  únor 2016
  Děkujeme moc za jedinečný a uvolňující pobyt, výborné profesionální služby, velice chutnou skvělou stravu. Děkujeme za úžasnou masáž, pedikúru a skvělý servis.
 • Petr Vichnar (sportovní komentátor)
  srpen 2015
  Dobrý den, paní ředitelko, od naší návštěvy ve vašem krásném hotelu uteklo docela dost času a já jsem ještě nestihl poděkovat za krásné přijetí a špičkové služby, které jste nám nabídli. Během svého života jsem projel skoro celý svět a věřte, že jsem se málokde setkal s takovou pohodou a harmonií jako u vás. Moc zdravím i pana majitele.
 • Zuzana Hošková
  leden 2015
  Hotel se nachází na klidném a ideálním místě v Poděbradech. Je velmi útulný, čistý a pěkně zařízený. Personál usměvavý, ochotný a vstřícný. Naprosto výborné jídlo! Wellness služby byly velmi příjemné a profesionální. Nemohu najít nic jiného než klady a doporučení pro všechny, co se pro Hotel Golfi rozhodnou. Rozhodně jsem tu nebyla naposledy:-)
 • Blanka Horáková
  11. 1. 2015
  Silvestrovský pobyt v hotelu GOLFI - Vážená paní ředitelko, konečně se dostávám k tomu, poděkovat Vám i celému týmu za maximální vstřícnost při zajištění pobytu našich hostů z Německa v hotelu Golfi. Mohu jménem všech hostů říci, že veškerý personál hotelu se vždy snažil splnit všechna přání našich klientů. Všichni jste byli milí, ochotní, vesměs profesionální a plni zájmu o potřeby našich klientů. Hosté se v hotelu cítili opravdu dobře. Prosím, abyste ještě jednou všem spolupracovníkům mým jménem i jménem našeho partnera poděkovala.