Zábaly

Rezervovat pokojWellness Poděbrady - zábaly

Luxusní zábaly a rituály

ALONA RITUÁL

Nechte se unášet kokosovou vůní… Prvním krokem tohoto zábalu je jemný přírodní kokosový peeling celého těla, poté se na Vás snesou kokosové vločky, které jsou jemně třeny do Vaší pokožky speciální hedvábnou rukavičkou. Následně probíhá uvolňující masáž přírodním kokosovým olejem, při které se v plynulém pohybu střídají různé techniky.

90 minut  1.500 Kč

Ájurvédský rituál - detoxikace a celulitida

Jedinečný celotělový rituál využívající moudrost ájurvédy, aromatologii a naturopatii ošetření, masáže a produkty, které obnovují jak fyzickou, tak duševní rovnováhu člověka, zabývají se podstatou problému, aby vytvořily azachovaly zářivou, zdravou, vitální pleť, hebkou jako hedvábí.

VÝSLEDKEM je intenzivní pocit pohody a účinnosti; specifický účinek na měkkou a sklerotickou celulitidu umožňuje zlepšení pružnosti a tonu tkáně, která je více vyhlazená a kompaktní již po prvních ošetřeních; detoxikační a okysličující působení produktů Garshan Tonic vede k přísunu výživy a hydratace do kůže, k větší metabolické výměně a v důsledku toho k viditelnému zlepšení kožní tkáně. Díky relaxační masáži celého těla budete jako znovuzrození.

90 minut  1.950 Kč