Гольфовый турнир 2010 - Отель Golfi Podebrady, жилье, рестораны, массаж, гольф, спа-центр, спа

Пропустить навигацию

 
содержание:
 

Гольфовый турнир 2010

11. 9. 2010 совершился традиционный гольфовый турнир и в тоже время происходило перед гостиницей Гольфи после обеда большое барменское состязание МУЛАТА Кубок MULATA CUP 2010.

Golf, relaxace a míchané koktejly - říkáte, že to nejde dohromady..... 11. 9. 2010 proběhl již tradičně náš golfový turnaj a souběžně v odpoledních hodinách se před hotelem GOLFI konala velká barmanská flairová soutěž  MULATA CUP 2010.  A jak to se všemi dopadlo? Za golfový turnaj vystoupili na pomyslnou "bednu" za třetí místo slečna Linda Fialová, druhé místo obsadil pan Pavel Cichra a na první místo se statečně probojoval pan Aleš Dohnal. Patřičně vyznamenáni byli i účastníci golfové akademie v kategorii dospělích a dětí.

I pánové barmani se odpoledne činili, a tak se stal za velkého jásotu vítězem pan Václav Abrahám. Nakonec se všichni rozešli se slovy: "Pijte Mulatu a snad se sejdeme v Poděbradech při dalším ročníku v roce 2011."

Charitativní výtěžek z golfového turnaje putoval tento rok Diakonii Českobratrské církve evangelické v Čáslavi. Všem tímto upřímně děkujeme!