Elegant s manželskou postelí nebo pro tři osoby - Hotel Golfi Poděbrady, ubytování, restaurace, masáže, golf, wellness, lázně

přeskočit navigaci

 
Obsah:
  • Pokoje
  • Elegant s manželskou postelí nebo pro tři osoby
 

Elegant s manželskou postelí nebo pro tři osoby

Pokoje Elegant - každý z nich má svůj příběh, svou duši a různorodý barevný interiér. Najděte si u nás právě svůj oblíbený pokoj. Všechny pokoje mají k dispozici manželskou postel, některé z nich lze využít jako třílůžkové nebo čtyřlůžkové pokoje pro rodinu.

Pokoj 108

Vybavení pokoje:

Nově zrekonstruované pokoje s TV se satelitním příjmem, wifi připojením, minibarem, vysoušečem vlasů, retro telefonem, koupelnou se sprchovým koutem, oddělenou toaletou a samozřejmě oddělenými lůžky.

Čísla pokojů:

Pokoj 107 (s vanou) se nachází v prvním patře a směřuje do zahrad sousedních rodinných domů. Jedná se o velmi oblíbený pokoj našich hostů a lze jej využít jako čtyřlůžkový.

 

Pokoj 108 (se sprchovým koutem) se nachází v prvním patře, směřuje do zahrad sousedních rodinných domů a má krásný výhled na katolický kostel. Pokoj lze využít jako třílůžkový.

 

Pokoj 109 (se sprchovým koutem) se nachází v prvním patře, směřuje do zahrad sousedních rodinných domů a má krásný výhled na zámek či katolický kostel. Pokoj disponuje manželskou postelí.

 

Pokoj 201 (se sprchovým koutem) se nachází ve druhém patře a nabízí nádherný výhled na řeku Labe. Vzhledem k velikosti pokoje jej primárně nabízíme jako jednolůžkový.

 

Pokoj 206 (se sprchovým koutem) se nachází ve druhém patře a nabízí nádherný výhled na řeku Labe. Pokoj disponuje manželskou postelí.

 

Pokoj 209 (se sprchovým koutem) se nachází ve druhém patře, směřuje do zahrad sousedních rodinných domů a má krásný výhled na zámek či katolický kostel. Pokoj disponuje manželskou postelí.

 

Pokoje 301, 302 jsou podkrovní pokoje disponující vanou a klimatizací. Oba pokoje nabízí nádherný výhled na řeku Labe a lze je využít jako třílůžkové.

 

Galerie/Galery: