Reference - Hotel Golfi Poděbrady, ubytování, restaurace, masáže, golf, wellness, lázně

přeskočit navigaci

 
Hotel Golfi Poděbrady, ubytování, restaurace, masáže, golf, wellnes

Kontakt

Hotel GOLFI
Na Kopečku 595, 290 01 Poděbrady, Česká republika

Tel: 325 615 073, 325 613 263
E-mail: hotel@hotelgolfi.cz

Kontaktujte nás

Obsah:

Reference

Děkujeme všem našim hostům za jejich upřímný přístup, toleranci, slova chvály i kritiky!

O nás slovy našich klientů...více se dozvíte v naší knize na recepci.

Franz Straka (fotbalový internacionál) s manželkou, září 2016

Moc díky za super golf pod režií majitele hotelu, Petra Fialy, a za výbornou atmosféru v hotelu Golfi. Moc jsme si to užili a rádi se budeme vracet.

David Matásek (herec) s celou rodinou, srpen 2016

Dali jste nám péči a klid, pocit výjimečnosti a skvělou kuchyni. Jak se máme sakryš vrátit do reality? Mockrát děkujeme.

Poznámka hotelu: A ještě nám namalovali ***** hvězdiček, no máme co dělat, Matáskovi. :-)

Marek a Eva, duben 2016

Hotel našeho srdce! Vynikající kuchyně, obsluha, krásné ubytování - vše na jedničku, kosmetika i masáže! Přijedeme zase, cítíme se tady jako doma.

Hanka Hankalová, únor 2016

Děkujeme moc za jedinečný a uvolňující pobyt, výborné profesionální služby, velice chutnou skvělou stravu. Děkujeme za úžasnou masáž, pedikúru a skvělý servis.

Petr Vichnar (sportovní komentátor), srpen 2015

Dobrý den, paní ředitelko, od naší návštěvy ve vašem krásném hotelu uteklo docela dost času a já jsem ještě nestihl poděkovat za krásné přijetí a špičkové služby, které jste nám nabídli. Během svého života jsem projel skoro celý svět a věřte, že jsem se málokde setkal s takovou pohodou a harmonií jako u vás. Moc zdravím i pana majitele.

Zuzana Hošková, leden 2015

Hotel se nachází na klidném a ideálním místě v Poděbradech. Je velmi útulný, čistý a pěkně zařízený. Personál usměvavý, ochotný a vstřícný. Naprosto výborné jídlo! Wellness služby byly velmi příjemné a profesionální. Nemohu najít nic jiného než klady a doporučení pro všechny, co se pro Hotel Golfi rozhodnou. Rozhodně jsem tu nebyla naposledy:-)  

Silvestrovský pobyt v hotelu GOLFI

Vážená paní ředitelko, konečně se dostávám k tomu, poděkovat Vám i celému týmu za maximální vstřícnost při zajištění pobytu našich hostů z Německa v hotelu Golfi. Mohu jménem všech hostů říci, že veškerý personál hotelu se vždy snažil splnit všechna přání našich klientů. Všichni jste byli milí, ochotní, vesměs profesionální a plni zájmu o potřeby našich klientů. Hosté se v hotelu cítili opravdu dobře. Prosím, abyste ještě jednou všem spolupracovníkům mým jménem i jménem našeho partnera poděkovala.

Blanka Horáková, 11. 1. 2015

SVATBA Terezy a Tomáše říjen 2014

Krásný večer, rádi bychom s manželem poděkovali skvělému personálu hotelu, díky kterému byl náš svatební den perfektní. Především bychom chtěli moc poděkovat slečně (paní) vedoucí recepce Kristýně Vencovské za její úžasný přístup a obrovskou pomoc při organizaci svatební hostiny a splnění všech možných i nemožných přání. Další velké díky patří také opravdu profesionální obsluze a skvělým kuchařům. Jsme přesvědčeni, že lepší místo pro naše svatební oslavy jsme si nemohli vybrat. Rozhodně se k vám budeme rádi vracet a všem známým s radostí Váš hotel doporučovat.

Tereza a Tomáš Molinari, 25.10.2014

Zdena Nyčová, listopad 2014

Perfektní služby, milý a vstřícný personál, stylové prostředí, nemám nic, co bych vytkla.

Jana Tothová, srpen 2014

Od objednání až po realizaci vše bez problémů. Personál slušný, zdvořilý, vždy vyhověl našim přáním. Masérky i kosmetička velmi milé a profesionální. Můžeme vřele doporučit všem ženám, které si potřebují nabít rychle baterky.

Jana Caldrová, květen 2014

Velice příjemný hotel a vynikající služby. Všude čisto, voňavo, veškerý personál příjemný a ochotný, procedury super. Vřele doporučuji.

Lenka Alterová, únor 2014

Byly jsme s kamarádkou mooc spokojené, velice ochotný personál, pokoje pěkné, mám slinivkovo-bezlepkovou dietu, s jídlem jsem byla mooc spokojená, takže vše úplně super, určitě se s kamarádkou do hotelu Golfi vrátíme a budu ho doporučovat svým známým, děkujeme mooc.  

skupina NO NAME, srpen 2013

Děkujeme za nádherné chvíle strávené u vás! S láskou

Arnošt Goldflam (spisovatel, herec), 2012

Ozdravili jsme se tady a odpočinuli, i dobře konzumovali! Děkujeme.

Jan Šťastný (herec), červen 2012

I když jsem tu byl pracovně, úžasně jsem si odpočinul. Milí lidé, úžasné prostředí, ticho, klid... prostě nádhera. Těším se příště.

 

Školení společnosti ČMSS - průběžně v roce 2012 - 2013

Za oddělení Školení děkuji celému personálu za jejich vstřícné a profesionální vystupování, především pak paní ředitelce Svobodové. S hotelem máme navázanou několikaletou spolupráci a pokaždé jsme byli maximálně spokojeni. Hotel má příjemnou školící místnost, vždy připravenou pro cca 12 účastníků. V případě většího počtu účastníků není problém uspořádat školení v restauraci, kterou ochotně přizpůsobí našim požadavkům. Spokojenost však není jen z naší strany, ale i ze strany účastníků školení, což je pro nás velmi důležité. Dovolím si citovat pár slov účastníků školení ze zpětné vazby na hotel Golfi v Poděbradech: „ hotel úžasný, jídlo výborné, vstřícná obsluha, bezvadné prostředí, příjemný rodinný hotel, klidný hotel - ideální pro školení, hotelové služby na výborné úrovni“.    

Ivana Endyšová - oddělení Školení, personální rozvoj

 

Školení společnosti ALLIANZ - průběžně v roce 2013

Děkuji personálu hotelu GOLFI za profesionální a přátelský přístup, flexibilitu a vynikající servis při zajišťování našich tréninků. Tento hotel, v čele s paní ředitelkou Hanou Svobodovou, se drží hesla: "Na našich hostech nám záleží," tudíž jej vřele doporučuji jak obchodní klientele tak i turistům, protože uspokojí i ty nejnáročnější.

Eva Stiborová - úsek školení, Allianz pojišťovna, a.s.

Svatba Martina a Aleš - srpen 2011

Rádi bychom poděkovali paní ředitelce Haně Svobodové za vstřícný a ochotný přístup při realizaci naší netradiční a velké svatby. Svatební hostinu jsme se v hotelu GOLFI rozhodli upořádat pouhých 14 dnů před naší svatbou. Přesto vše proběhlo báječně, hladce a bez komplikací. Děkujeme také celému personálu za skvělou přípravu a organizaci. Svatbu i její oslavu jsme si v příjemném prostředí hotelu moc užili. My i naši svatebčané na ni budeme dlouho rádi vzpomínat. Prostředí v hotelu GOLFI je noblesní a velmi příjemné, jídlo i pití výborné, a my hotel GOLFI můžeme jen doporučit. Rádi se sem budeme vracet s přáteli, rodiči a později i s dětmi:-)

Martina Kronusová a Aleš Nosek (23.10.2011)

Svatba Andrea a Patrik Luxemburkovi - září 2010

Děkujeme celému personálu hotelu GOLFI za perfektní přípravu naší svatební hostiny. Především bychom pak rádi poděkovali ředitelce hotelu Hance Svobodové za pomoc při organizaci našeho svatebního dne. Svatební hostinu v hotelu GOLFI jsme se rozhodli uspořádat na základě naší předchozí opakované spokojenosti s kvalitou jídel, pití a obsluhy. Do hotelu GOLFI se budeme vždy rádi vracet.

Zdraví Andrea a Patrik Luxemburkovi (30.9.2010)