Marianne - Hotel Golfi Poděbrady, ubytování, restaurace, masáže, golf, wellness, lázně

přeskočit navigaci

 
Hotel Golfi Poděbrady, ubytování, restaurace, masáže, golf, wellnes

Kontakt

Hotel GOLFI
Na Kopečku 595, 290 01 Poděbrady, Česká republika

Tel: 325 615 073, 325 613 263
E-mail: hotel@hotelgolfi.cz

Kontaktujte nás

Obsah:

Marianne

V měsíčníku Marianne o nás napsali:

Hotel Golfi, dokonalý relax

Ne nadarmo má hotel Golfi motto „hotel vašeho srdce“. O tom, proč je právě tento malebný hotel ideálním místem na dovolenou, jsme si povídali s jeho ředitelkou Hanou Bruštíkovou.

Proč by měly naše čtenářky do hotelu Golfi vyrazit? Mohla byste stručně představit váš hotel?

Golfi je přátelský hotel v centru lázeňského města Poděbrady, příjemné místo k relaxaci či sportovnímu vyžití a v neposlední řadě je to skvělé místo s vysokou kvalitou služeb a výbornou kuchyní.

Víkendové pobyty se těší čím dál větší oblibě. Můžete nám přiblížit nabídku víkendových balíčků pro rok 2015?
V rámci našich pobytů sázíme na origina­litu a neotřelost. Pro ženskou klientelu bych ráda zmínila například program Kalokagathia, relaxační program S ná­dechem Orientu, víkendový rituál Alona spa či Diamantový víkend. Pro nadšené sportovce pak nabízíme rehabilitační víkendové balíčky a zkrátka nepřijdou ani romantické duše. Z naší široké nabídky si vybere opravdu každý.

V každém hotelu je velmi důležitá kuchyně. Jaké je vaše menu a co chystají kuchaři v nejbližší době?
Čtenáře bych ráda pozvala na Velikonoč­ní pětichodové degustační menu, které servírujeme od Velkého pátku do Veliko­nočního pondělí. To vše i s pomlázkou, kterou pánům bezúplatně zapůjčujeme. Pokud ale nestihnete naše sváteční me­nu, nezoufejte. Svým hostům nabízíme ty nejlepší pokrmy po celý rok.

Kdybyste vy sama byla hostem vašeho hotelu, jak byste si před­stavovala ideálně strávený den?
Ráno bych začala očistným joggingem a vyrazila bych si zabě­hat na nedalekou cyklostezku. Pak by následovalo mé oblíbené cappuccino a snídaně na tera­se. Po snídani bychom s dětmi vyrazili na hřiště, které se nachází přímo u hotelu. Odpoledne bych se zcela určitě nechala rozmazlovat na některé z našich kosmetických nebo relaxačních procedur.

Co chystáte do budouc­nosti? Máte nějaké plány, kterými byste chtěli nabídku vašeho hotelu zpestřit?
Chystáme velkou novinku pro rodiny s dětmi, na louce před hotelem bychom rádi vybudovali zábavné centrum inspirované nautikou.

Svatba snů pro každého... s hotelem GOLFI

Každá z nás sní o svatbě na úžasném místě, místě s atmosféfou, výbornou kuchyní, kvalitními službami, ale často zůstává jen u snu a finanční možnosti nás zpět ukotví k zemi. S námi se Váš sen nemusí rozplynout.

Náš rodinný hotel je připraven splnit nevěstě veškerá přání: sestavit svatební menu a večerní raut, zajisit skvostné dorty od paní Michaely, doporučit květinový ateliér a další svatební servis včetně samotné koordinace pod taktovkou hotelu Golfi. Díky našemu přístupu jsme dostali důvěru vás snoubenců postarat se o váš velký den s veškerým úsilím a úsměvem na tváři. O to více nás těší, že se k nám opět vracíte v rámci pořádání dalších rodinných oslav a my máme možnost čas od času nahlédnout do vašeho rodinného štěstí.

S vaší fantazií a našimi zkušenostmi lze čarovat.

Novomanželům jako dárek věnujeme noc v našem svatebním apartmá zdarma.

BUSINESS & RELAX, aneb protiklady se přitahují

Business & Relax zní jako jeden hot a druhý čehý. Díky příjemnému komornímu prostředí boutique hotelu GOLFI Poděbrady lze skutečně spojit příjemné s užitečným. Pokud plánujete firemní meeting nebo teambuilding v dosahu 30 minut od Prahy, rádi vám poskytneme zázemí našeho hotelu v centru Poděbrad u řeky Labe.

Z doplňkových aktivit vám zajistíme golfový turnaj nebo golfovou akademii, beauty & wellness služby, dračí lodě na Labi nebo lze využít in-line a cyklistické stezky přímo před hotelem.

Věnujte nám jednu Vaši návštěvu a věřte, že nebude poslední.